Kapesní razítko s velkou plochou 58 x 22 mm

kapesní razítko s velkým otiskem

Jeden z mála kapesních strojků, který umožní realizovat i velká firemní razítka. Výhodou tohoto typu je jeho extra velký formát plochy pro otisk, který tak může být až 58x22 mm. Kompaktní strojek minimalizovaných rozměrů má chytře řešenou konstrukci. Otevírání do pracovní pozice je snadné, stačí mezi dvěma prsty smáčknout vršek a strojek se rozloží. V otevřené pozici přitom poskytuje velmi dobrou oporu pro přítlak a působí velmi stabilně. Při otisku se tedy můžete správně opřít. Na rozdíl od některých jiných kapesních řešení je razítkování s tímto typem kapesního razítka srovnatelně pohodlné jako s běžným razítkem.

Kapesní razítko pro velké otisky

Cena = 565,- (Kč) - celý komplet

Cena je za kompletní razítko, tedy včetně štočku na míru s Vašimi údaji a s barvou - napuštěný polštářek je součástí strojku. Je možno ihned razítkovat a není třeba nic dalšího dokupovat.

otebírání kapesního razítka s velkým otiskem
e-mail: vyroba(zavináč)orazit.cz
V nabídce máme široký sortiment dalších typů razítek různých formátů. Máte-li zájem o jiné provedení, od běžného razítka až po speciální grafiku, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi Vám připravíme řešení na míru.
široký sortiment samonamáčecích razítek

Širší sortiment a více typů razítek naleznete na www.orazit.cz

Doprava ZDARMA
doprava až k vám zdarma

Bez poplatků

ZDARMA AŽ NA MÍSTO.

Dodání zdarma až do firmy nebo do nejbližší Zásilkovny dle vlastního výběru - tisíce výdejních míst po celé ČR (vyzvednutí bez poplatků).

výroba kapesních razitek