Kapesní razítko střední 46x17 mm

Kapesní razítko střední

Střední razítko v kapesním provedení je na fotografii vpravo. Ve srovnání s obdélníkovým razítkem v běžném strojku nalevo je patrna výrazně menší velikost kapesního provedení. Toto kapesní řešení umožňuje zhotovení otisků formátu 46 x 17 mm. Je tedy vhodné pro základní firemní razítka nebo jako razítko pro OSVČ. Oproti běžnému strojku můžete toto razítko v kapesním provedení přenášet mnohem pohodlněji u sebe a používat u klientů, na pracovních cestách či v terénu, aniž by vám příliš překáželo. Velmi kompaktní provedení se štočkem přímo na těle strojku umožňuje velmi přesně dávkovat sílu otisku, při přítlaku se můžete opřít aniž byste měli pocit nestability. V pracovní poloze se totiž konstrukce se štočkem nijak nevysouvá - pouze odklopíte pomocí bočních západek krycí víčko a razíko otisknete.

Kapesní razítko 46x17mm

Cena = 433,- (Kč) - celý komplet

Cena je za kompletní razítko, tedy včetně štočku na míru s Vašimi údaji a s barvou - napuštěný polštářek je součástí strojku. Je možno ihned razítkovat a není třeba nic dalšího dokupovat.

otevírání kapesního razítka 46x17mm
e-mail: vyroba(zavináč)orazit.cz
V nabídce máme široký sortiment dalších typů razítek různých formátů. Máte-li zájem o jiné provedení, od běžného razítka až po speciální grafiku, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi Vám připravíme řešení na míru.
široký sortiment samonamáčecích razítek

Širší sortiment a více typů razítek naleznete na www.orazit.cz

Doprava ZDARMA
doprava až k vám zdarma

Bez poplatků

ZDARMA AŽ NA MÍSTO.

Dodání zdarma až do firmy nebo do nejbližší Zásilkovny dle vlastního výběru - tisíce výdejních míst po celé ČR (vyzvednutí bez poplatků).

výroba kapesních razitek