Malé kapesní razítko 37x13 mm

Malé kapesní razítko

Malé kapesní razítko umožňuje zhotovení otisků formátu 37 x 13 mm. Je tedy vhodné maximálně pro čtyři řádky kratšího textu, obvykle lze i jako základní razítko pro OSVČ. Oproti běžnému strojku můžete toto razítko v kapesním provedení přenášet mnohem pohodlněji u sebe a používat u klientů, v bance, na pracovních cestách či v terénu, aniž by vám příliš překáželo. Velmi kompaktní provedení se štočkem přímo na těle strojku umožňuje velmi přesně dávkovat sílu otisku, při přítlaku se můžete opřít aniž byste měli pocit nestability. V pracovní poloze se totiž konstrukce se štočkem nijak nevysouvá - pouze odklopíte pomocí bočních západek krycí víčko a razíko otisknete.

Malé kapesní razítko 37x13mm

Cena = 393,- (Kč) - celý komplet

Cena je za kompletní razítko, tedy včetně štočku na míru s Vašimi údaji a s barvou - napuštěný polštářek je součástí strojku. Je možno ihned razítkovat a není třeba nic dalšího dokupovat.

otevírání malého kapesního razítka
e-mail: vyroba(zavináč)orazit.cz
V nabídce máme široký sortiment dalších typů razítek různých formátů. Máte-li zájem o jiné provedení, od běžného razítka až po speciální grafiku, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi Vám připravíme řešení na míru.
široký sortiment samonamáčecích razítek

Širší sortiment a více typů razítek naleznete na www.orazit.cz

Doprava ZDARMA
doprava až k vám zdarma

Bez poplatků

ZDARMA AŽ NA MÍSTO.

Dodání zdarma až do firmy nebo do nejbližší Zásilkovny dle vlastního výběru - tisíce výdejních míst po celé ČR (vyzvednutí bez poplatků).

výroba kapesních razitek