e-mail: mini
(zavináč)
orazit.cz

e-mail: mini(zavináč)orazit.cz

Telefonické konzultace: 723 640 006

Výroba kapesních razítek

Snažíme se usnadnit Vám pořízení razítka tak, aby to pro Vás bylo co nejjednodušší. Nemusíte si tedy lámat hlavu zarovnáváním, formátováním či rozměřováním. Grafiku vhodného tvaru vám rádi připravíme zdarma za vás. Doporučíme i vhodnou velikost. Nabízíme vlídný přístup vhodný i pro naprosté laiky. Nerozpakujte se zaslat nám neuspořádaný text - vše lze odkomunikovat jednoduše e-mailem, jako například:

Dobrý den, potřebovala bych pro manžela malé razítko s těmito údaji: Fridolín Strunka, opravy sedaček, Dlouhá 8, 000 00 Kocourkov, IČO: 0000000. Text nejlépe zarovnaný na střed. Vyzvednout by chtěl ve výdejně u nás v Kocourkově. Zdraví Pamela Strunková, tel.: 999 999 999

Zašleme Vám zpět zpracovaný náhled:

vzor razítka Kocourkov

Náhled je ve skutečné velikosti, při tisku 1:1 tedy uvidíte reálné rozměry budoucího otisku, který je připraven pro strojek s plochou X x Y mm. Kompletní razítko takto vychází na xxx,- (Kč) - vyzvednutí v Zásilkovně v Kocourkově bez dalších poplatků. Bude Vám vyhovovat tento vzhled? Korektura, tedy správnost údajů je na Vás, nicméně náhodou jsme si všimli, že IČO nemá správný tvar - chybí v něm jedna cifra.

Děkujeme, razítko se manželovi líbí, jenom říkal, že to nejsou sedačky, ale sekačky, a že prý i když o té naší ulici říkáme, že je dlouhá (jemu je to jedno, jezdí autem), tak na rohu na ceduli je název ulice "Krátká". Dalo by se to ještě změnit? Jinak máte pravdu, u IČO jsem se překlepla, správně má být 88888888.

Děkujeme za upřesnění, není problém upravit. Zasíláme nový náhled. Bude to takto v pořádku?

vzor razítka Kocourkov v2
Doručení DPD
Doručení Česká pošta
Doručení ZDARMA
doprava až k vám zdarma

Bez poplatků

ZDARMA AŽ NA MÍSTO.

Dodání zdarma až do firmy nebo do nejbližší Zásilkovny dle vlastního výběru - tisíce výdejních míst po celé ČR (vyzvednutí bez poplatků).

výroba kapesních razitek